Psí život, Samaja, Kubíkův poklad – deskové hry pro celou rodinu jako originální vánoční dárek

Užijte si naplno adventní čas v kruhu svých nejbližších, darujte pod stromeček zábavné deskové hry Toypex a bavte se po celé vánoční svátky. Vyberte si úspěšnou rodinnou deskovou hru PSÍ ŽIVOT a prožívejte dobrodružství v ulicích s labradorem, pudlicí, foxteriérem a dalšími pejsky, kteří si odskočili od svých páníčků. Hru PSÍ ŽIVOT se naučí každý během pár minut, prostřednictvím symbolů a obrázků. Detailně propracované figurky pejsků okouzlí především děti.

Zvolte komunikační deskovou hru SAMAJA s jednoduchými pravidly pro malé i velké děti. SAMAJA obsahuje netradiční otázky inspirované životem. Hráči se zábavným způsobem učí přemýšlet o svých pocitech, popsat je a současně věnovat pozornost ostatním lidem, vyslechnout je. SAMAJA přispívá k lepšímu porozumění mezi světem dospělých a dětí či ostatních spoluhráčů.

Sáhněte po české stolní deskové hře KUBÍKŮV POKLAD, která získala prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. A vydejte se na cestu za dobrodružstvím se skleněnými broušenými hracími kameny. KUBÍKŮV POKLAD učí děti poznávat názvy a barvy drahých kamenů, seznámí je se sklářským prostředím.

Všechny dostupné deskové hry ZDE.