Víte co je Tactoid?

Pokud bychom se měli držet přesného výkladu slova, museli bychom pátrat v učebnicích biochemie, biologie a chemie. Ale vězte, že pro laiky a neználky tohoto oboru je výklad slova Tactoid velmi odborný, vzdálený, nepochopitelný a nesrozumitelný.

Na našich stránkách však Tactoid představuje skvělou zábavu. Tactoid je nová stavenice, se kterou díky své fantazii, můžete se svými právě postavenými roboty nebo mimozemšťany (je jen na vás, jak budete paňáčkům říkat), prožít úžasná dobrodružství.

Z jednotlivých dílků stavebnice lze dle své vlastní fantazie postavit 3D panáčky, kteří vypadají trochu jako z vesmíru a trochu jako roboti, navíc mají pohyblivé končetiny. Stavebnice umožňuje vytvořit nejen panáčky, ale i židličku nebo vozíček dle návodu nebo jen tak dle vlastního nápadu. Tactoid rozvíjí jemnou motoriku a prostorové vidění.

Hra s figurkami je mimořádně bezpečná a hračka byla testována podle evropských norem. Komponenty obsahují spoustu vysoce kvalitních plastových dílků a magnetů, které jsou bezpečně zavařeny do pevných plastových tvarů, aby nemohlo dojít k jejich spolknutí.

Sada obsahuje dostatek dílků, aby mohly být současně až 4 funkční figurky nebo více jiných nápaditých tvarů.
Každá sada obsahuje lidskou nebo pavoučí tvář, kola, plastové kuličky pro stavbu těla, spojovací tyčky se zapouzdřenými a zavařenými kousky oceli a magnetů do vysoce kvalitního plastu.

Díky univerzální kombinaci dílků lze postavit vozidla, lidi, pavouky a další všemožné tvary, které vám vaše fantazie a zručnost dovolí. Ten, kdo nemá takovou představivost, může postupovat i podle přiložených pracovních karet a předloh.

Magnetickou stavebnici Tactoid nově nabízíme v našem e-shopu. Pro technické údaje a další obrázky klikněte ZDE.