Novinka podzimu 2016 od PlayMais

PlayMais je v našem e-shopu již dlouhou dobu. Na podzim přichází PlayMais s novinkou z řady Trendy mozaika pro děti od 8 do 12 let. Každá krabice obsahuje širokou škálu barev k sestavení mozaiky dle přiloženého plánku. V nabídce jsou hned tři: Kůň, Mandala a Pes.

PlayMais® je zdrojem zábavy pro děti každého věku! PlayMais® nabízí alternativy konvenčních produktů. Všechny produkty PlayMais® jsou ekologické a velmi šetrné k životnímu prostředí.
Nové výrobky jsou zpracovány z obnovitelných surovin. PlayMais® je ochrannou známkou již od roku 1994. Vyrábí se v Německu a to nově nastavenými standardy v péči o dostupné zdroje naší planety. Pozor na napodobeniny – je jen jeden originál!

PlayMais® je 100% přírodní produkt a má pozitivní vliv na spotřebitele. Děti si mohou dle své fantazie vytvářet krásné výtvory a rodiče vědí, že jejich děti budou v bezpečí se stavebnicí PlayMais®.
Stačí jen trochu vody, aby jednotlivé dílky držely pohromadě. Děti budou v klidu a s trpělivostí vyrábět své výtvory, na které ony samy i rodiče budou velmi pyšní.
Nedávné výzkumy ukázaly, že děti si vydrží hrát s PlayMais® více než 55 minut vkuse. Nezávislá mezinárodní porota matek zařadila PlayMais® se známkou 8,2 na stupnici od 1-10!

PlayMais® je 100% kreativní. Nekonečné množství výtvorů od jednoduchých 2D kreací, které vzniknou polepením předkreslených karet pro ty nejmenší, až po sofistikovanější 3D výtvory pro starší děti.
PlayMais® Mosaic je dodáván hned pro tři věkové skupiny Little od 3 let, Dream od 5 let a Trendy od 8 let. Hra s kukuřičnými dílky podporuje smysl pro pozorování, schopnost třídění, rozeznávání barev a rozvíjí pro život tak důležitou jemnou motorika.

PlayMais® je vyrobena z přírodní kukuřice, vody a potravinářských barviv. Dílky jsou biologicky odbouratelné. Díky tomu, že kukuřičná mouka méně saje barvy, je barevnost jemnější, a tak se děti nezamažou.
PlayMais® je zárukou kvality a bezpečnosti, v jiném slova smyslu je PlayMais® šetrný k přírodě, rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku napříč všemi věkovými skupinami.