TYBER Xavi plačící miminko s dudlíkem, vel. 38 cm

Kód: TB38823
1 433 Kč 1 184 Kč bez DPH
Skladem

Plačící miminko s dudlíkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailně propracované miminko s dudlíkem se rychle stane nerozlučným kamarádem každé holčičky. Hrou s miminkem Tyber se děti připravují na skutečný život, učí se o miminko pečovat a věnovat mu pozornost v průběhu celého dne. Oblečení miminka je vnímáno jako sladké a měkké, stejně jako byste ho oblékli skutečnému dítěti. Miminka Tyber jsou prostředkem ve světě komunikace dětí.

Velikost miminka: 38 cm

Hmotnost: 0,3 kg

Materiál miminka: PVC, tkanina (50 % bavlna / 50 % polyester), akrylové vlákno.

Součástí balení jsou tři baterie typu LR44 (DC 1,5). Po vyndání miminka odstraňte pojistný proužek u baterií vzadu na zádech miminka. Miminko bude plakat, když nebude mít dudlík v ústech.

Miminko TYBER je baleno v papírové krabici s průzorem.

Rozměry balení: šířka 29 cm, výška 48 cm, hloubka 14 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

Příběh společnosti TYBER započal svou cestu v roce 1964. S nadšením a oddaností zahájila rodina TYBER svou počáteční výrobu panenek. V roce 1977 uvedla na trh panenku "MOCOSETE", která byla 38 cm vysoká, uměla plakat skutečné slzy, počůrávala se a měla rýmu. Byla vytvořena tak, aby se dala používat bez baterií, bez mechanismu, ale byla stejná jako skutečné dítě. Byl to nový koncept v průmyslu panenek a revoluce ve světě hraček. Panenky jsou vyráběny propracovaným způsobem a stejnými metodami jako v minulosti. Obličej každé panenky je pečlivě vytvarován a vymodelován. Obětavost řemeslníků z TYBER přetváří původní sochu, která je vyrobena z hlíny, do voskového modelu, kde je pak každý sebemenší detail použit k vytvoření konečného vzhledu. Stylisté se soustředí na vzhled oděvů, vždy mají přehled o tom, co je v módě, a používají látky a doplňky nejvyšší kvality.

Doplňkové parametry

Kategorie: PANENKY TYBER
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: