MARIONETINO LP Budulínek

Kód: V47336
395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem

Figurky, rekvizity, scéna a scénické doplňky k české pohádce pro nejmenší děti O BUDULÍNKOVI. Chytrá a smysluplná hračka, která rozvíjí kreativní myšlení, zlepšuje paměť a rozšiřuje slovní zásobu. Kvalitní hračka pro děti od 3 let. Česká výroba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Figurky, rekvizity, scéna a scénické doplňky k české pohádce pro nejmenší děti O BUDULÍNKOVI. Chytrá a smysluplná hračka, která rozvíjí kreativní myšlení, zlepšuje paměť a rozšiřuje slovní zásobu. Kvalitní hračka pro děti od 3 let. Česká výroba.V balení naleznete kompletní scénu s figurkami, kterou můžete použít jako samostatnou pohádku do Vašeho loutkového divadla. Ideální pro loutkové divadlo MARIONETINO nebo dřevěné divadlo KUFŘÍK.

Varianta bez tyček.

FIGURKY: Babička, Dědeček, Budulínek, Máma liška, lišáček, lištička modrá, lištička růžová

REKVIZITY: housle, pytel, bubínek

SCÉNY: Světnička s hráškem, Liščí les

SCÉNICKÉ DOPLŇKY: Liščí doupě, Domeček

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 4 stojánky ke scénickým doplňkům

MATERIÁL: Loutky, kulisy i rekvizity jsou vyrobeny z knihařské lepenky kašírované po obou stranách. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovnatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové sady Marionetino
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: