INSECT LORE Náhradní sada 3-5 housenek - certifikát

Kód: IL01020
990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem

S certifikátem objednáte 5 housenek motýla Babočka bodláková bez dalších nákladů na doručení. Certifikát je na jedno použití a nemá časově omezenou platnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakoupení tohoto certifikátu vás opravňuje k objednání 5 housenek motýla Babočka bodláková bez dalších nákladů na doručení. Certifikát je na jedno použití a nemá časově omezenou platnost.

 

INSECT LORE Malá motýlí zahrádka 3-5 housenek 

je sada pro všechny děti, které vlastníma očima pozorují životní cyklus motýla. Chovejte a krmte housenky, sžijte se s přírodou a ona se vám odmění nádhernými motýly, které s radostí vypustíte a obohatíte přírodní ekosystém.

INSECT LORE to jsou hračky na pozorování a objevování přírody, které dětem přiblíží svět rostlin a živočichů na dosah ruky. Sledujte vývoj živočichů se sadami životních cyklů nebo pozorujte vývoj živé housenky v krásného motýla.

Proč vybrat Motýlí zahrádku?

  • Děti se seznámí s fázemi krmení a zakuklení housenek, líhnutí motýlů a následné vypouštění do volné přírody.
  • Zábavný projekt stmelí děti i rodiče, všichni se mají na co těšit!
  • Pomozte dětem vybudovat si pozitivní vztah k přírodě.
  • Interaktivní přístup, aby se děti naučily, jak zacházet s živými tvory.

Honzíkův tip!: Věděli jste, že Babočka bodláková je obecně rozšířený druh vyskytující se téměř na všech kontinentech? Ale protože motýlků v přírodě neustále ubývá, nejenže díky Motýlí zahrádce poznáme jejich životní cyklus, ale navíc uděláme dobrou věc pro svět kolem nás.

Upozornění: Na chov motýlků je dobré být časově připraven. Od objednání základní sady do vypouštění motýlků to trvá cca 4 týdny. Plánování tohoto projektu je tedy nutné. Chov motýlků lze realizovat pouze v období od března do poloviny září, přičemž vypouštění motýlků by nemělo probíhat, pokud je venkovní teplota nižší než 15°C.

  • Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

S hračkami INSECT LORE a BUKI děti pozorují vlastníma očima vývoj živočichů pomocí přírodovědných pomůcek a naučí se nejen životní cykly včely, žáby, mravence, motýla, ale dokonce i sami mohou vlastnit motýlí zahrádku a stát se na vlastní kůži malým přírodovědcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: