Jak na vzdělávání dětí doma pomocí hraček?

Kdy půjdou děti do školy je určitě starost všech rodičů. Jak zajistit, aby byla domácí výuka efektivní a navíc zábavná? Jak málo stačí, aby se děti zabavily na dlouhou dobu a přitom se vzdělávaly? Jaké pomůcky k tomu potřebujete? To všechno mnohem víc se dozvíte v tomto článku!
 
Děti milují hračky, které nejsou jen zábava, ale příležitost se učit. Vzdělávací hračky podporují rozvoj dětí tím, že zvyšují jejich IQ, uspokojují jejich zvědavost a pomáhají jim poznávat svět kolem sebe. Zapojují také smysly dětí a podněcují jejich představivost, kreativitu, logické myšlení i další důležité schopnosti. Zpříjemnění vzdělávání pomocí hraček pomůže dětem navíc udržet si získané dovednosti a rozvíjet pozitivní vztah k učení.
 

Pojďme se podívat na největší šampióny mezi vzdělávacími hračkami:

 

NEWMÉRO - Matematika nebyla nikdy snadnější!nerméro

 
Inovativní cihličky Newméro podporují logické myšlení a matematické schopnosti dětí od předškolního věku až do 9. třídy.
Newméro je úžasné v tom, že zaujme i ty, které počítání tolik nebaví, protože pomáhá objevovat svět čísel prostřednictvím zábavy. Cihličky názorně ukazují velikosti čísel pomocí vroubků a pilovým hranám, které děti ohmatávají. Díky tomuto intuitivnímu designu porozumí číslům i ty nejmenší děti pouhým dotykem, spojováním, budováním či rozkladem. Newméro dokonce získalo řadu mezinárodních ocenění a byla vybrána mezi 10 nejlepších vzdělávacích produktů. Chválí si ji děti i rodiče! 
 
Jak se vrhnout do tajů jednoduché matematiky? Objevte různé sady geniální hračky Newméro!
 
 

 
 MAGPAD - Abecedu se naučíš raz dva!magpad

Magnetická tabulka Magpad Zábavná abeceda, je nová vzdělávací hračka, která učí děti  psát a číst. Pohybem magnetické tužky se děti trefují do tvaru písmen, vytahují magnetické kuličky, a zafixují si tak jejich správný tvar. Kuličky pak prstem zastrčí zpět a mohou začít znovu.
Magnetická tabulka je perfektní pomůckou pro všechny předškoláky a školáky, kteří se rychle a zábavně naučí psát!
 
Jak v dítěti vzbudit cit pro psaní a čtení? Nejlepší učitel je MAGPAD!
 
 

 

CUTS - Rozvíjej s hlavolamem hned několik dovedností najednou!

cuts

 
Prostorová orientace, barevné vidění, matematické myšlení, jemná motorika a logické myšlení v jednom hlavolamu! Proč je hra s hlavolamem pro děti tak důležitá? Hlavolam Cuts pomáhá dětem zůstat sedět v klidu a soustředit se na jeden úkol. Je to myšlenková hádanka, které pomáhá dětem dospět k řešení z jiného úhlu pohledu. Tato dovednost alternativního myšlení se bude rozhodně do života hodit!
 
Jak naučit děti soustředěně řešit problémy kreativním způsobem? Pořiďte si domů pomocníka CUTS!
 
 

 

CHILD FRIEND - Učení hrou pro děti již od 2 let!

childfriend

 
Originální a bezpečné hry od značky Child Friend podněcují děti myslet kreativně a nacházet řešení. Hlavní strategií her Child Friend je podpořit rozvoj jemné motoriky, barvocitu, koordinaci oko-ruka, soustředění, matematického a logického myšlení zábavnou formou. 
Děti dostanou konkrétní zadání a přiřazují barvy, počty dílků, učí se geometrické tvary, navlékají a mnoho dalšího! 
 
Jak svým dětem trochu zavařit mozek? Vybírejte mezi mnoha sadami od značky CHILD FRIEND!