BILIBO Game box multifunkční hračka

Kód: B43015
690 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční skořápky s prostorem pro dětskou fantazii. V balení 6 ks Bilibo, kostka s 36 knoflíky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirativní BILIBO Game box je jedním z nejnovějších přírůstků do řady hraček BILIBO. Nejedná se o hračku v tradičním slova smyslu. BILIBO game box přirozeně zapojuje dětskou zvědavost a motivuje je k vytváření vlastních her. Tato multifunkční hračka procvičuje dětskou motoriku pomocí navlékání knoflíčků, stavění, či propojování jednotlivých skořápek. Kompaktní skořápky jsou skvělé pro ukládání (bonbony nebo lego), hraní ve vodě, nebo jako formy na sněhové koule. BILIBO game box je zábavná sada pro celou rodinu.  Inspiruje děti k vymýšlení a vytváření vlastních her - káča, poklad, závodní brouk, želva, loď...

Hračky BILIBO vzbuzují zvědavost dětí, podněcují jejich smysly a vlastní tvořivost a kreativitu. Děti jsou vybízeny k vymýšlení vlastních her a způsobů využití této hračky, kterých je opravdu spoustu. Hrají si tak velmi kreativním a tvůrčím způsobem.

Honzíkův tip!: BILIBO je opravdu plné překvapení. Stačí si namalovat vlastní herní plán a máš hru ve stylu Člověče nezlob se. Ale nejen to! Pojď také prozkoumat, co vše s BILIBO game boxem můžeš zažít.

1 box – 1000 her

Balení obsahuje: 6 x mini BILIBO v barvách - zelená, růžová, červená, oranžová, modrá, žlutá, 1 x pružná hrací kostka umožňující výměnu knoflíků, 36 barevných vyměnitelných knoflíků  v látkovém  sáčku

Vhodné pro děti od: 4 let

Velikost mini BILIBA: 12 x 12 x 7 cm

Rozměry balení: 13 x 13 x 13 cm

Hmotnost balení: 400 g

Materiál: food-grade HD-PE, TPR, ABS

Doporučení: Brožurka s některými základními herními nápady je součástí balení, stejně jako sáček k uložení pružné kostky a žetonů.

Instruktážní video můžete zhlédnout ZDE.

Návod na Bilibo game box je ke stažení zde: BILIBO Game box CZ

Hračky BILIBO byly vyvinuty v roce 2001 a staly se ihned fenoménem. Na rozdíl od současných trendů složitých elektronických hraček a mechanismů, BILIBO ukázalo, že méně je někdy více. BILIBO získalo v roce 2020 prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Je to opravdu ta správná hračka pro rozvoj fantazie vašeho dítěte.

Design: Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK.

SPRAVNA-HRACKA-2020

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MOLUK (Bilibo - Oogi - Mox - Plui - Hix - Nello - Oblo)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: