BILIBO žlutá

Kód: B43004
720 Kč 595 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční hračka s prostorem pro dětskou fantazii vhodná na písek, do vody i na sníh. Lze se v ní houpat, točit se, sáňkovat. Lze ji využít jako sedátko, vozítko, masku, misku nebo překážku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční BILIBO plastová skořápka je zdánlivě jednoduchá hračka, která ponechává velký prostor dětské fantazii.

Hračky BILIBO vzbuzují zvědavost dětí, podněcují jejich smysly a vlastní tvořivost a kreativitu. Děti jsou vybízeny k vymýšlení vlastních her a způsobů využití této hračky, kterých je opravdu spoustu. Hrají si tak velmi kreativním a tvůrčím způsobem.

Honzíkův tip!: BILIBO je opravdu plné překvapení. Dá se na něm houpat, točit se, schovávat se, používat jako sedátko, nechat se v něm vláčet nebo tahat, dokonce i sáňkovat. Maminka ho zase ocení na ukládání hraček. Tak co, vymyslíš více možností využití než já?

Dostupné barvy jsou bílá, modrá, světle modrá, červená, žlutá, růžová, oranžová, zelená, stříbrná a fialová.

Vhodné pro děti od: 2 let

Rozměry: 39 x 39 x 22 cm

Hmotnost: 750 g

Doporučení: Odolný proti nárazům i při nízkých teplotách.

Hračky BILIBO byly vyvinuty v roce 2001 a staly se ihned fenoménem. Na rozdíl od současných trendů složitých elektronických hraček a mechanismů, BILIBO ukázalo, že méně je někdy více. BILIBO získalo v roce 2020 prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Je to opravdu ta správná hračka pro rozvoj fantazie vašeho dítěte.

Design: Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK.

100% recyklovatelné. stohovatelné,  BPA-free - výrobek neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík BPA (Bisfenol A), Ftalát-free- výrobek neobsahuje škodlivé estery kyseliny ftalátové, Latex-free - výrobek neobsahuje alergizující látku latex 

SPRAVNA-HRACKA-2020

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MOLUK (Bilibo - Oogi - Mox - Plui - Hix - Nello - Oblo)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: