PLUI vodní hračka zelená

Kód: B43019
280 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem

Míček, ze kterého prší. Nebo neprší? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S kulatým PLUI míčkem bude koupání opravdovou zábavou. Edukativní balónek děti pobaví a zároveň naučí základním fyzikálním principům, jako je koloběh vody v přírodě.

Smyslové hračky PLUI jsou skutečnou designovou senzací. Pomáhají rozvíjet smysly, soustředění a sebeovládání dětí. Jsou hravé, praktické a všestranné, stejně jako všechny hračky MOLUK. Příznivě ovlivňují celkový psychomotorický vývoj a jemnou motoriku. Své využití najdou překvapivě v kombinaci s dalšími výrobky Oogi, Nello a ostatními členy rodiny MOLUK.

Honzíkův tip!: Ať už venku prší, nebo svítí sluníčko, míček PLUI se vždy rád koupe se mnou. Stačí ho naplnit vodou, a pak už jen sledovat, jak z něho prší. Chceš být pánem deště, tak jako já? Zkus ho namočit v teplé vodě, uvidíš jak krásně změkne.

Dostupné barvy: modrá, žlutá, zelená

Velikost: Průměr 8 cm

Vhodné pro děti od: 2 let

Rozměry balení: 9 x 9 x 9 cm

Hmotnost balení: 100 g

Materiál: food-grade ABS, silicone rubber

Hračky PLUI pomáhají rozvíjet základní smysly dítěte. Při hře rozvíjejí celkový psychomotorický vývoj, napomáhají zkoumání a uvědomění si vlastního já. Jsou vhodné jak pro opatrné a bojácné děti, tak i pro ty zvídavé.

Design: Johanna Rickenbach & Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK

BPA-free -  výrobek neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík BPA (Bisfenol A), Ftalát-free-  výrobek neobsahuje škodlivé estery kyseliny ftalátové, Latex-free - výrobek neobsahuje alergizující látku latex

Doplňkové parametry

Kategorie: MOLUK (Bilibo - Oogi - Mox - Plui - Hix - Nello - Oblo)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: