BILIBO multifunkční hračka pastelová světlefialová

Kód: B43504
720 Kč 595 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční plastová skořápka s prostorem pro dětskou fantazii a kreativitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční BILIBO plastová skořápka je zdánlivě jednoduchá hračka, která ponechává velký prostor dětské fantazii.

Hračky BILIBO vzbuzují zvědavost dětí, podněcují jejich smysly a vlastní tvořivost a kreativitu. Děti jsou vybízeny k vymýšlení vlastních her a způsobů využití této hračky, kterých je opravdu spoustu. Hrají si tak velmi kreativním a tvůrčím způsobem.

Honzíkův tip!: BILIBO je opravdu plné překvapení. Dá se na něm houpat, točit se, schovávat se, používat jako sedátko, nechat se v něm vláčet nebo tahat, dokonce i sáňkovat. Maminka ho zase ocení na ukládání hraček. Tak co, vymyslíš více možností využití než já?

Dostupné barvy jsou bílá, modrá, světle modrá, červená, žlutá, růžová, oranžová, zelená, stříbrná a fialová, pastelová světlemodrá, pastelová béžová, pastelová světlerůžová, pastelová světlezelená

Vhodné pro děti od: 2 let

Rozměry: 39 x 39 x 22 cm

Hmotnost: 750 g

Materiál: food-grade HD-PE. 100% recyklovatelné

Doporučení: Odolný proti nárazům i při nízkých teplotách.

Hračky BILIBO byly vyvinuty v roce 2001 a staly se ihned fenoménem. Na rozdíl od současných trendů složitých elektronických hraček a mechanismů, BILIBO ukázalo, že méně je někdy více. BILIBO získalo v roce 2020 prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček. Je to opravdu ta správná hračka pro rozvoj fantazie vašeho dítěte.

Design: Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK.

 

SPRAVNA-HRACKA-2020

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MOLUK (Bilibo - Oogi - Mox - Plui - Hix - Nello - Oblo)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: