PLUI Počasí herní set

Kód: B43071
430 Kč 355 Kč bez DPH
Skladem

Koupání a mytí bude zábava s obláčkem a sluníčkem

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S nadupaným PLUI Počasí herní set bude koupání opravdovou zábavou. Edukativní vodní hračky děti pobaví a zároveň naučí základním fyzikálním principům, jako je koloběh vody v přírodě.

Smyslové hračky PLUI jsou skutečnou designovou senzací. Pomáhají rozvíjet smysly, soustředění a sebeovládání dětí. Jsou hravé, praktické a všestranné, stejně jako všechny hračky MOLUK. Příznivě ovlivňují celkový psychomotorický vývoj a jemnou motoriku. Své využití najdou překvapivě v kombinaci s dalšími výrobky Oogi, Nello a ostatními členy rodiny MOLUK.

Honzíkův tip!: Ať už venku prší, nebo svítí sluníčko, hračky PLUI se vždy rády koupou se mnou. Stačí je naplnit vodou, a pak už jen sledovat, jak prší. Chceš být pánem deště, tak jako já? 

Obsah balení: PLUI Brush Sunny (vodní hračka a současně kartáček na mytí ve tvaru slunce), PLUI Cloud (vodní hračka)

Vhodné pro děti od: 3 let

Rozměry balení: šířka 12,5 cm, výška 7 cm, hloubka 25,5 cm.

Hmotnost balení: 0,1 kg.

Materiál: food-grade ABS, Nylon

Hračky PLUI pomáhají rozvíjet základní smysly dítěte. Při hře rozvíjejí celkový psychomotorický vývoj, napomáhají zkoumání a uvědomění si vlastního já. Jsou vhodné jak pro opatrné a bojácné děti, tak i pro ty zvídavé.

Design: Johanna Rickenbach & Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: