FEUCHTMANN Klecksi Univerzální barva Creative Box

Kód: FE6336508
480 Kč 397 Kč bez DPH
Skladem

Kreativní sada s univerzálními barvami, předlohami, zástěrou a nástroji pro tvoření. Vhodné pro děti od 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada s univerzálními barvami KLECKSI, zástěrou, předlohami a pomůckami na tvoření, se kterými ti nejmenší vytvoří opravdová mistrovská díla.

Univerzální barvy jsou nealergenní a vhodné na jakýkoli povrch, dokonce i na okna a vertikální plochy. Děti mohou tvořit pomocí štětců, houbiček, razítek a zamilují si ji i jako prstovou barvu. Barva dává dětem možnost vyjádřit své emoce, nápady a kreativitu. Nejmenší i velké děti se učí používat své smysly, zkoumají vlastnosti barvy a trénují soustředění.

Výtvarné potřeby Feuchtmann jsou vypratelné, nealergení a ekologické výtvarné potřeby pro všechny děti, vyráběné pouze z potravinářských surovin. Dopřejí dětem radost z kretivních výtvorů, podporují fantazii a rozvoj motorických dovedností.

Proč vybrat kreativní sadu Feuchtmann?

  • barva na jakýkoli povrch - na papír, karton, fólii, sklo, dřevo
  • vysoce kvalitní, zdravotně nezávadná a vypratelná barva
  • na výrobu barev KLECKSI jsou používány pouze konzervační látky z potravinářského a kosmetického průmyslu, proto jsou ideální jako prstové barvy
  • malování je uklidňující aktivita, která stimuluje fantazii, kreativitu a představivost
  • malířská zábava pro malé i velké děti
  • kreativní pomůcky pro nejmenší

Honzíkův tip!: Barvy jsou krásně pestré a díky zástěře zůstane oblečení čisté. Pro zostření obrázků používám špejli pro vytvoření zajímavých efektů.

  • Sada barev (5 kelímků po 150g, žlutá, oranžová, červená, zelená, modrá), 5 předloh obrázků, zástěra, 4 pěnová razítka, pěnový váleček, štětec, kelímek. Baleno v papírové krabici.
  • Hmotnost: 750 g
  • Vhodné pro děti od 3 let

Německá značka Feuchtmann vám přináší pestrý sortiment pro nejmenší i velké děti. Podporuje rozvoj motorických dovedností, stimuluje fantazii a kreativitu, učí barvy a tvary. Vysoce kvalitní nealergenní výtvarné potřeby jsou bezlepkové, bez stop vaječných bílkovin, bez stop ořechů (podzemnice olejné), bez laktózy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: