MARIONETINO Loutkové divadlo De Luxe 3 pohádky (Budulínek, Bouda, Koblížek)

Kód: V47640
1 390 Kč 1 149 Kč bez DPH
Skladem

Loutkové divadlo BUDULÍNEK, BOUDO BUDKO, KOBLÍŽEK, 3 BAJKY. Balení obsahuje 15 loutek, 4 scény, 8 doplňků, 6 scénářů, 3 pracovní přílohy. Originální design, špičková kvalita, jednoduché ovládaní. Odolné a pevné loutky i kulisy. Česká hračka pro předškolní děti. Jedinečný výrobek. Oceněno zákazníky: DOBRÁ HRAČKA 2016. Oceněno odborníky: SPRÁVNÁ HRAČKA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobrý den, milí zákazníci,představujeme Vám kouzelné loutkové divadlo s českými pohádkami,oblíbenými zejména u nejmenších dětí. Jsme hrdí na to, že tento výrobek získal ocenění odborníků SPRÁVNÁ HRAČKA. Ještě více si vážíme ocenění od zákazníků, protože toto divadélko získalo 1. cenu v soutěži DOBRÁ HRAČKA 2016 v kategorii pro předškolní děti. Mnohokrát za podporu děkujeme!!! Co tedy vše v divadélku najdete?

Pohádku O BUDULÍNKOVI - veselá česká pohádka s Budulínkem, babičkou, dědou, lstivou liškou a liščaty. Pohádku O KOBLÍŽKOVI - mlsná pohádka o mlsném dědečkovi a nezbedném Koblížkovi. Pohádku BOUDO BUDKO - tuto pohádku znají děti zejména v mateřských školách a je o tom, jak si zvířátka stavěla svůj domeček. A tři bajky navíc - vše přehledně zpracované, srozumitelné i pro nejmenší děti. LOUTKOVÉ DIVADLO MARIONETINO Základ divadla tvoří pevná krabice s dvěma přidanými díly –portál a záda. Složení i rozložení divadla je velice jednoduché.Skládá se ze čtyř dílů a snadno to zvládnou i malé děti. Materiál je pevný, odolný proti oděru. Velikost divadla je vhodná pro rodiny či malé kolektivy dětí. Divadlo je variabilní, lze ho využít pro jakoukoliv pohádku z naší nabídky.

LOUTKY: Babička, Dědeček, Budulínek, Máma liška, 3 liščata, Medvěd, Zajíc, 3 myšky, Žabka, Koblížek, Pes, Kočka, Kohout, Slepička

REKVIZITY: housle, pytel, bubínek

SCÉNY: Světnička s hráškem, Liščí les, Paseka, Hluboký les

SCÉNICKÉ DOPLŇKY: Liščí doupě, Domeček, Bouda, Pařez, Smrk

PŘÍSLUŠENSTVÍ: 5 dřevěných tyček, fixační guma, kolíček

MATERIÁL: Loutky, kulisy i rekvizity jsou vyrobeny z knihařské lepenky kašírované po obou stranách. Jedná se o velice pevný, ekologický materiál, odolností srovnatelný se dřevem a velice příjemný především do dětské ruky. Oproti dřevu však nabízí nesrovnatelně vyšší kvalitu tisku, takže výsledkem jsou nádherné, živé barvy.

TEXTY K POHÁDKÁM:

SCÉNÁŘ k pohádce "O Budulínkovi" PRACOVNÍ PŘÍLOHA "O Budulínkovi" formát A4, 18 stran, černobílý, vazba V1

SCÉNÁŘ k pohádce "O Koblížkovi" PRACOVNÍ PŘÍLOHA "O Koblížkovi" formát A4, 16 stran, černobílý, vazba V1

SCÉNÁŘ k pohádce "Boudo budko" PRACOVNÍ PŘÍLOHA "Boudo budko" formát A4, 12 stran, černobílý, vazba V1

TEXTY K BAJKÁM:

SCÉNÁŘ k bajce "Liška a kohout" pracovní příloha k bajce "Liška a kohout"

SCÉNÁŘ k bajce "Dvě myši" pracovní příloha k bajce "Dvě myši"

SCÉNÁŘ k bajce "O myšce, kohoutovi a kočce" pracovní příloha k bajce "O myšce, kohoutovi a kočce" formát A4, 24 stran, černobílý, vazba V1

Rozměry postaveného divadla: 41 x 48 x 42 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

Instruktážní video si můžete prohlédnout ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny produkty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: