MAGPAD Big modrá, Magnetická tabulka

Kód: MPAD01M
795 Kč 657 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Kresli pomocí magnetického pera. Wow je to zajímavé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická tabulka Magpad Big Modrá vhodná pro chlapce předškolního i školního věku, kde spojují otvory dle předlohy nebo vlastní fantazie a vytvoří tak obrázek.

Magnetické tabulky MAGPAD jsou perfektní pomůckou pro všechny předškoláky, které dokonale připraví na začátek školní docházky.

Jak funguje? Tabulka má mřížku obsahující 714 přesných kulatých otvorů, v nichž se díky sofistikovanému magnetickému stylusu objeví magnetické kuličky. Zapojte svou fantazii a kreslete tvary, objekty, písmena a číslice nebo se inspirujte přiloženými obrázky. Po přiblížení pera k tabulce, kuličky vyplní otvory a tím vznikají požadované obrazce. Prstem lze kuličky zastrčit zpět a obrázek opravit nebo vymazat. Magnetické kuličky jsou pevně uzavřeny v tabulce a nelze je vyjmout.

Vhodné pro děti od: 3 let

Rozměr tabulky: 315 x 255 x 15 mm

Dostupné barvy: černá, červená, modrá, žlutá, zelená, růžová

714 magnetických kuliček, tabulka s perem, 10 ks papírových kartiček s předlohami.

Magnetická tabulka Magpad je nová a neokoukaná vzdělávací hračka. Zabaví na dlouhou dobu bez jakéhokoliv použití nabíječky. Děti učí základním dovednostem, jako je psaní, čtení, počítání. Učení má být zábavné a bezpečné, proto je Magpad navržen tak, aby jeho údržba byla jednoduchá a zároveň bezpečná. Výhodou je možnost dokoupení magnetických per pro práci 2 dětí na jedné tabulce, s možností hrát různé hry společně.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGPAD
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: