MAGPAD Multi, Magnetická tabulka

Kód: MPADM
750 Kč 620 Kč bez DPH
Skladem

Nauč se čísla a počítání trochu jinak a zábavně .-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetická tabulka MAGPAD Multi je vhodná pro děti předškolního i školního věku, s její pomocí se učí psát číslice a počítat příklady, které si sami vymyslí.

Magnetické tabulky MAGPAD jsou perfektní pomůckou pro všechny předškoláky, které dokonale připraví na začátek školní docházky.

Čísla se ti rozsypala a máš teď v nich velký zmatek? Po Magpadu rychle sáhni, tenhle skvělý pomocník, přenosný a vždy po ruce, bez baterek, nabíječky, pomůže ti naučit se, jak to vlastně s čísly je. Od nuly až do devítky snadno čísla rozeznáš. Sčítání i odčítání, násobení, dělení, hravě budeš brzy zvládat, jednoduše vše spočítáš.

Jak funguje? Dítě pomocí nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii číslic. Jednoduše prstem můžete mazat a opravovat. Pomocí magnetů, které reagují na pohyb tužky, se vytváří číslice ve správném tvaru a dítě si tak zafixuje správný tvar číslice a směr psaní.

Vhodné pro děti od: 3 let

Rozměry tabulky: 300 × 240 × 15 mm

Magnetická tabulka Magpad je nová a neokoukaná vzdělávací hračka. Zabaví na dlouhou dobu bez jakéhokoliv použití nabíječky. Děti učí základním dovednostem, jako je psaní, čtení, počítání. Učení má být zábavné a bezpečné, proto je Magpad navržen tak, aby jeho údržba byla jednoduchá a zároveň bezpečná. Výhodou je možnost dokoupení magnetických per pro práci 2 dětí na jedné tabulce, s možností hrát různé hry společně.

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGPAD
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: