PLUI Water bag herní set

Kód: XB003S
1 220 Kč 1 008 Kč bez DPH
Skladem

AKCE - DÁREK ZDARMA!

PLUI Water bag - 5 hraček pohromadě v jednom balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKCE: při nákupu PLUI Water bag získáte zdarma jako dárek speciální obal ve formě kvalitně zpracované termotašky s motivem plameňáků. Ideální na přenos svačiny či oběda, do školy či do práce, vhodný na piknik. Recyklovaný materiál, rozměry: 14x20x15 cm. 

S nadupaným PLUI water bag bude koupání opravdovou zábavou. Edukativní vodní hračky děti pobaví a zároveň naučí základním fyzikálním principům, jako je koloběh vody v přírodě.

Smyslové hračky PLUI jsou skutečnou designovou senzací. Pomáhají rozvíjet smysly, soustředění a sebeovládání dětí. Jsou hravé, praktické a všestranné, stejně jako všechny hračky MOLUK. Příznivě ovlivňují celkový psychomotorický vývoj a jemnou motoriku. Své využití najdou překvapivě v kombinaci s dalšími výrobky Oogi, Nello a ostatními členy rodiny MOLUK.

Honzíkův tip!: Ať už venku prší, nebo svítí sluníčko, hračky PLUI se vždy rády koupou se mnou. Stačí je naplnit vodou, a pak už jen sledovat, jak prší. Chceš být pánem deště, tak jako já? 

Obsah balení: PLUI zelená (balón, který prší do vody), PLUI Cloud (mráček, ilustrující koloběh vody), PLUI Brush Sunny (vodní hračka a současně kartáček na mytí ve tvaru slunce), PLUI Brush Cloudy (vodní hračka a současně kartáček na mytí ve tvaru mráčku), BOI (tančící, kymácející se a plovoucí
hračka).

Vhodné pro děti od: 2 let

Rozměry balení: 

Hmotnost balení: 

Materiál: food-grade ABS, Nylon

Hračky PLUI pomáhají rozvíjet základní smysly dítěte. Při hře rozvíjejí celkový psychomotorický vývoj, napomáhají zkoumání a uvědomění si vlastního já. Jsou vhodné jak pro opatrné a bojácné děti, tak i pro ty zvídavé.

Design: Johanna Rickenbach & Alex Hochstrasser - designér a vynálezce  Bilibo family a Pluï, spolu se svou sestrou Doris Hochstrasser - architektkou, vlastní firmu MOLUK

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: